Romantiline puhkemaja Posted oktoober 8, 2015

Kõik me vajame aega armsamaga kahekesi olemiseks, unustamaks argipäev, et peatada aeg. Päikese puhkemaja on selleks loodud – romantiline, õdus ja tõeliselt privaatne. Hea sisekliimaga luksuslik puhkemaja puhtas looduses ja vaikuses ootab teid. Siin lõõgastute ja laete end värske positiivse energiaga. Kaminasoojus õdusas palkmajas, saunaprotseduurid kasevihaga ning kümblustünnis mõnulemine tähistaeva all loovad meeleolu, lõõgastavad keha ja vaimu ning toovad teid välja töö- ja argimuredest. 

Pakume ka võimalusi romantikalainet suurendada:

  • Maitsev gurmeekorv;
  • Looduslikud kehahooldusvahendid saunaprotseduurideks;
  • Saabumisel kaminatuli, laual ootamas pokaalid meelepärase joogiga;
  • Kingitus kallimale saabumisel;
  • Ettetellimisel lõõgastav klassikaline massaaž;
  • Ettetellimisel fotograaf;

Päevasel ajal matkake värskes õhus ja avastage pärandkultuuri jälgi ajaloolisel Kuusnõmme poolsaarel. Sõitke jalgratastega mere äärde ja tehke seal väike piknik. Grillige, eriti mõnus sügis-talvisel ajal. Kokake üheskoos midagi erilist ja maitsvat, mängige lõbusaid lauamänge ja nautige vaikust ning privaatsust.

Läheneme personaalselt ja oleme avatud koostööks, et Päikese puhkemajas veedetud aeg oleks tõeliselt päikeseline. Küsi personaalset pakkumist!

Üllata kallimat personaalse kinkekaardiga ja unustamatute hetkedega – ideaalne koosolemise aastapäevaks ja sünnipäevaks. See on ideaalne kingitus kõigile (heale sõbrale, vanematele, pulmadeks, emadepäevaks, isadepäevaks, jõuludeks), sest meis kõigis on peidus väike romantik. Kõige parem kingitus tuleb aga ootamatult ja ei vaja tähtpäeva, vaid lihtsalt meeles pidamist ja soovi veeta aega koos – kvaliteetaega.

*Sobib ka kuni 3-le paarile, et veeta üheskoos lõõgastav ja positiivset energiat andev puhkus.

Soovime, et saaksite nautida ehedalt romantilisi ja päikeselisi hetki.