Puhkemaja Saaremaal

Päikese puhkemaja Saaremaal on maksimaalselt naturaalne ja valgusküllane. See peegeldub täna palkmajas, mille planeeringus ja materjalide kasutuses mängivad suurt rolli avarus, naturaalne puit ja suured klaaspinnad. Siin kohtuvad maalähedus ja ehedus tänapäeva modernse elustiiliga. Maja loomisel on peetud silmas, et see oleks hea sisekliimaga, hubane ning laseks tuppa maksimaalselt päikesevalgust, on ju Eestimaa suvi liiga lühike. Majas on kõik vajalik muretuks puhkuseks, et siin veedetud aega maksimaalselt nautida. Siin on õdus ja hubane, just nagu kodus. See kõik loob eelduse olla parim puhkemaja[et]Hommikupäike[en_US]Morning sun

I korrusel asub avar köök-eluruum, kamin-ahi, privaatne magamistuba (1 x 160 cm laiune voodi), WC, saun koos pesemis- ja eesruumiga, avar päikeseterrass.

II korrusel asub 2 privaatset magamistuba (mõlemas lai 140 cm laiune voodi) ja avar aatrium-puhkenurk. *Lisamagamiskohti on viis – lahtikäiv diivan aatriumis ja kolm kvaliteetset ühekohalist madratsit.

Puhkemaja hoovis on kiik (nii suurele kui väikesele), liivakast, grill ja lõõgastav kümblustünn.

Puhkemaja avar eluruum-köök võimaldab kõigil tunda end üheskoos hästi tundmata ruumikitsikust. Kööginurk on varustatud kõige vajalikuga valmistamaks parimaid toidupalasid (ahi, pliit, nõudepesumasin, kohvimasin, veekeetja, röster, nõud ja kõikvõimalikud köögitarvikud). Olemas on internett-WiFi, elutoas ja magamistubades TV-d (vabakanalid ja 1 kaart Starman M pakett kanalitega, mida saab vaadata vastavalt soovile meelepärases TV-s). Majas on pesumasin, triikraud ja föön.

Puhkemaja kütmine toimub mugava vesi-õhk soojuspumba näol. Lisasoojust annab ja meeleolu loob kamin-ahi. Küttepuud olemas. Puhkemaja asub metsatuka ääres, avatuna heinamaale. Territoorium on kaitstud põhjapoolsete tuulte eest, avatud lõunatuultele.

Pakume ka lisateenuseid ja teeme meelsasti koostööd Sinuga, et Päikese puhkemaja Saaremaal pakuks maksimaalset lõõgastust  ja samal ajal annaks energiat. Võta meiega julgesti ühendust.

Tutvu rohkemate piltidega majast meie galeriis! Ja tutvu meie lisateenuste ja aktiivse puhkuse võimalustega, et puhkus oleks täiuslik.