Blogi

Romantiline puhkemaja Posted oktoober 8, 2015

Kõik me vajame aega armsamaga kahekesi olemiseks, unustamaks argipäev, et peatada aeg. Päikese puhkemaja on selleks loodud – romantiline, õdus ja tõeliselt privaatne. Hea sisekliimaga luksuslik puhkemaja puhtas looduses ja vaikuses ootab teid. Siin lõõgastute ja laete end värske positiivse energiaga. Kaminasoojus õdusas palkmajas, saunaprotseduurid kasevihaga ning kümblustünnis mõnulemine tähistaeva all loovad meeleolu, lõõgastavad keha ja vaimu ning toovad teid välja töö- ja argimuredest. 

Pakume ka võimalusi romantikalainet suurendada:

 • Maitsev gurmeekorv;
 • Looduslikud kehahooldusvahendid saunaprotseduurideks;
 • Saabumisel kaminatuli, laual ootamas pokaalid meelepärase joogiga;
 • Kingitus kallimale saabumisel;
 • Ettetellimisel lõõgastav klassikaline massaaž;
 • Ettetellimisel fotograaf;

Päevasel ajal matkake värskes õhus ja avastage pärandkultuuri jälgi ajaloolisel Kuusnõmme poolsaarel. Sõitke jalgratastega mere äärde ja tehke seal väike piknik. Grillige, eriti mõnus sügis-talvisel ajal. Kokake üheskoos midagi erilist ja maitsvat, mängige lõbusaid lauamänge ja nautige vaikust ning privaatsust.

Läheneme personaalselt ja oleme avatud koostööks, et Päikese puhkemajas veedetud aeg oleks tõeliselt päikeseline. Küsi personaalset pakkumist!

Üllata kallimat personaalse kinkekaardiga ja unustamatute hetkedega – ideaalne koosolemise aastapäevaks ja sünnipäevaks. See on ideaalne kingitus kõigile (heale sõbrale, vanematele, pulmadeks, emadepäevaks, isadepäevaks, jõuludeks), sest meis kõigis on peidus väike romantik. Kõige parem kingitus tuleb aga ootamatult ja ei vaja tähtpäeva, vaid lihtsalt meeles pidamist ja soovi veeta aega koos – kvaliteetaega.

*Sobib ka kuni 3-le paarile, et veeta üheskoos lõõgastav ja positiivset energiat andev puhkus.

Soovime, et saaksite nautida ehedalt romantilisi ja päikeselisi hetki.

Romantiline puhkus Posted august 27, 2014

Romantiline puhkus õdusas, privaatses ja stiilses Päikese puhkemajas pakub lõõgastust ja laeb energiaga. Siin peatub aeg ja ununevad argimured. Pimedad õhtud, külm välisõhk ja toasoojus loovad juba iseenesest romantilise meeleolu, mida täiustavad kaminasoojus ja saunaleil. Päikese puhkemaja ja selle ümbrus pakub võimalust nautida imeilusat sügis-talvist aega eemal linnakärast ja argimuredest, privaatselt keset ilusat looduskeskkonda. Mõned ideed teile: 

 • matk mereni (ca 2,5 km) jalgsi või pikem sõit jalgratastega Käkisilma (koha peal 2 jalgratast);
 • mere ääres piknik (võtke kaasas soe jook ja midagi maitsvat);
 • grillige, eriti mõnus kui väljas on külm;
 • peale matka kuum saun ja korralik leil, tehke endale kadakaviht;
 • lääne-saarlased söövad peale sauna pannileiba. Pannileiba küpsetatakse ainult Lääne-Saaremaal ja see on midagi tõeliselt traditsioonilist. Anna meile teada kui seda soovid ;)
 • seltskonnamängud prõksuva kaminatule ees;
 • üheskoos kokkamine on kvaliteetaeg, valmistage midagi maitsvat;
 • peamine on aga lihtsalt olla ja nautida.

Vaata meie romantilise puhkemaja kirjeldust ja lisateenuseid romantikapakett. Võta julgesti ühendust.

Romantiline puhkus Saaremaal Eesti päikesepaisteliseimas ja läänepoolseimas kohas – ajaloohõngulisel Kuusnõmme poolsaarel. See on ideaalne koht põgenemiseks argipäevast, lõõgastumiseks ja inspiratsiooni ammutamiseks.

Üle pika aja esimesel vihmasel hommikul võis puhkemaja aknast vaadelda heinapõllul askeldavat metssiga. Õitsevad käpalised (juba 23. juunil algab orhideefestival) ning õhtu saabudes võib Vesiku oja juures tunda kuslapuu imelist lõhna.

13 . juunil avati Mõisakülas Lubjakivi teemapark (ca 7 km puhkemajast Lümanda poole), mis sisaldab endast 1,8 km pikkust matkarada läbides erinevaid lubjakiviahjusid. Soovitame kindlasti külastada.

On the first picture you ca see a busy boar in the meadow just in front of the holiday home. Lime Theme Park has been opened in Mõisaküla village about 7 km from the holiday home (on the way to Lümanda village). Orchides are in bloom and on the 23. June second Orchid Festival will take place in Loona manor (just 4 km from holiday house).

 

Kevad Saaremaal Posted aprill 15, 2014

Kevad on aasta ilusaim aeg! Päevad lähevad üha pikemaks ja ilm aina soojemaks. Õhus on igal sammul tunda ärevust – linnulaul, putukate sumin, liblikad, loodus tärkab kõikjal – metsaalune on sinine.  Saaremaa on ärganud talveunest -siin on nii palju teha ja näha või lihtsalt olla ja nautida.

Days are getting longer and longer and the weather gets warmer. You can feel the spring everywhere. There is so much to do here in Saarema island or just be and enjoy the day. It´s the best and most beutiful time of the year. 

Valmis Päikese puhkemaja päris enda kodulehekülg. Täiendame seda jooksvalt info ja piltidega.